529827-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Tischcomputer – Zkvalitnění výuky žáků na SPŠS a OA Kadaň, p.o. v rámci programu Spravedlivá transformace, část A, Vnitřní konektivita škol – Část 2 - OPAKOVÁNÍ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZkvalitnění výuky žáků na SPŠS a OA Kadaň, p.o. v rámci programu Spravedlivá transformace, část A, Vnitřní konektivita škol – Část 2 - OPAKOVÁNÍ
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka koncových zařízení. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován přílohami zadávací dokumentace.
Interne KennungVZ-18784/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231310 Flachbildschirme, 30213200 Tablettcomputer, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 30195000 Tafeln, 38653400 Leinwände
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1
BeschreibungČást 1 obsahuje dodávku počítačů, tabletů, monitorů, IT příslušenství a zařízení pro telefonní sítě.
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer
LosLOT-0002
TitelČást 2
BeschreibungČást 2 obsahuje kompletní dodávku projektorů, projekčních pláten a tabulí včetně instalace, zapojení.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30195000 Tafeln, 38653400 Leinwände