529838-2026 - Ergebnis
Tschechien – Lager – Rámcová dohoda na dodávky ložiskových jednotek pro jednotky Panter
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky ložiskových jednotek pro jednotky Panter
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 ZZVZ, na jejímž základě bude jedinému vybranému dodavateli postupem vymezeným v rámcové dohodě zadána veřejná zakázka na dodávky ložiskových jednotek pro jednotky Panter. Dodávky budou realizovány do odběrného místa zadavatele v období 28 měsíců následujících od uzavření rámcové dohody.
Interne Kennung55045/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44440000 Lager
5. Los
LosLOT-0001