529844-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – Stavba splaškové a dešťové kanalizace, rekonstrukce vodovodní sítě v Kozičíně
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStavba splaškové a dešťové kanalizace, rekonstrukce vodovodní sítě v Kozičíně
BeschreibungPředmětem zakázky je stavba splaškové a dešťové kanalizace a rekonstrukce vodovodní sítě v místní části Kozičín. Součástí stavby je oprava komunikací a rekonstrukce veřejného osvětlení. Stavba bude probíhat po etapách. Pro každou etapu zvlášť bude zpracováno DIO.
Interne Kennung5/NAD/2024
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001