Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22111000 Schulbücher
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Dubrovačko-neretvanska županija (HR037)
Land: Kroatien
Zusätzliche Informationen: Glavno mjesto izvršenja: prostorije osnovnih škola na području Grada Dubrovnika
Geschätzte Dauer