See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup mikroskopu operacyjnego do zabiegów głowy i kręgosłupa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 359206-2026
Interne Kennung: Szp.12/36/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup mikroskopu operacyjnego do zabiegów głowy i kręgosłupa.