See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Muhoksen Pyhänsivun alueen katu- ja rakennussuunnittelu
Beschreibung: Tämän toimeksiannon tehtävänä on Muhoksen Pyhänsivun alueen katu- ja rakennussuunnittelu. Optiokohteina on kahden tiesuunnittelukohteen tiesuunnitelman ja tien rakentamissuunnitelman laatiminen. Optiokohteita on pakko tarjota varsinaisen toimeksiannon yhteydessä. Yksityiskohtaisemmin suoritettava palvelu ja sen sisältö on esitetty tarjouspyynnön liitteissä.
Interne Kennung: 599442
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71410000 Stadtplanung
5. Los
Los: LOT-0000