2. Verfahren
Verfahren
Titel: Osobní ochranné pracovní prostředky
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka osobních ochranných pracovních prostředků dle druhu a sortimentu požadovaných dle technické specifikace uvedené v Příloze č. 1 a č. 2, za účelem zajištění bezpečnosti zaměstnanců a splňující legislativní požadavky včetně nákladů na dodání do míst plnění zadavatele.
Interne Kennung: SVS/2026/015334
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Rámcová dohoda s jedním účastníkem pro každou část veřejné zakázky, bez obnovení soutěže.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18830000 Sicherheitsschuhe, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ČÁST A: Ochranné osobní pracovní prostředky – oděvy, obuv a ostatní OOPP
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka osobních ochranných pracovních prostředků dle druhu a sortimentu požadovaných dle technické specifikace uvedené v Příloze č. 1 za účelem zajištění bezpečnosti zaměstnanců a splňující legislativní požadavky včetně nákladů na dodání do míst plnění zadavatele.
Interne Kennung: Část A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18830000 Sicherheitsschuhe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu v průběhu plnění veřejné zakázky: a) změnit, případně doplnit místo plnění veřejné zakázky v rámci jednotlivých pracovišť Státní veterinární správy, pokud to bude vyžadováno organizačními potřebami zadavatele. Tato změna nebude mít vliv na cenu ani rozsah plnění; b) pokud dodání konkrétního osobního ochranného pracovního prostředku (OOPP) uvedeného v příloze č. 1 a č. 2 „Technická specifikace“ nebude z objektivních důvodů možné (např. ukončení výroby, nedostupnost na trhu, změna legislativních požadavků), zadavatel umožňuje jeho náhradu jiným výrobkem, který: splňuje stejné nebo obdobné technické parametry, poskytuje stejnou nebo vyšší úroveň ochrany dle příslušných harmonizovaných norem, je v cenové úrovni stejné nebo nižší než původní položka, splňuje požadavky právních předpisů (Nařízení (EU) 2016/425, zákon č. 90/2016 Sb.). Dodavatel doloží: technický list náhradního výrobku, EU prohlášení o shodě a případně certifikát typu (u OOPP kategorie II a III), důvod nedostupnosti původního výrobku. Změna dodavatele dle § 100 odst. 2 ZZVZ viz ZD.
Los: LOT-0002
Titel: ČÁST B: Ochranné osobní pracovní prostředky – jednorázové použití OOPP
Interne Kennung: Část B