2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preventief en correctief onderhoud HV-turbo beluchtingscompressoren.
Beschreibung: Binnen het beheersgebied van waterschap Hollandse Delta zijn op de volgende locaties beluchtingscompressoren aanwezig van de fabrikant Howden: RWZI Dordrecht, RWZI Zwijndrecht, RWZI Dokhaven, RWZI Hoogvliet. Deze beluchtingscompressoren zijn ontwikkeld om op de bovengenoemde locaties het reinigingsproces van afvalwater te voorzien van zuurstof. Om de compressoren betrouwbaar en in goede conditie te houden en eventuele storingen op te lossen is het noodzakelijk een overeenkomst af te sluiten met een partij die de ervaring heeft en de specifieke kennis bezit van deze machines en in staat is de juiste originele onderdelen en software te leveren. De compressoren hebben nog een verwachte technische levensduur van minimaal 10 jaar. WSHD wil voor deze gehele periode het correctief- en preventief onderhoud laten uitvoeren door ASV Service B.V.
Interne Kennung: INK-962
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531300 Reparatur und Wartung von Kompressoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42123400 Luftkompressoren, 42123500 Turbokompressoren, 42996600 Ausrüstungen für Sauerstoffanreicherung
5. Los
Los: LOT-0000