2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie zamówienia publicznego na linię gwarancyjną dla Spółek Grupy ENEA do kwoty 1,5 mld PLN na okres 2 lat
Beschreibung: Udzielenie zamówienia publicznego na linię gwarancyjną dla Spółek Grupy ENEA do kwoty 1,5 mld PLN na okres 2 lat. Szczegółowy opis przedmiotu Umowy Ramowej oraz Istotne Postanowienia Umowy Ramowej został zawarty w Załączniku nr 5 do SWUR.
Interne Kennung: P/1400/21127310/00000395/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1: Udzielenie zamówienia publicznego na linię gwarancyjną dla Spółek Grupy ENEA do kwoty 900 mln PLN na okres 2 lat
Beschreibung: Udzielenie zamówienia publicznego na linię gwarancyjną dla Spółek Grupy ENEA do kwoty 900 mln PLN na okres 2 lat. W ramach części 1, Zamawiający zamierza zawrzeć 3 Umowy Ramowe. Maksymalna wysokość udzielonych gwarancji w ramach jednej Umowy Ramowej wyniesie maksymalnie 300 mln PLN.
Interne Kennung: P/1400/21127310/00000395/2025 - część 1
Los: LOT-0003
Titel: Część 2: Udzielenie zamówienia publicznego na linię gwarancyjną dla Spółek Grupy ENEA do kwoty 600 mln PLN na okres 2 lat
Beschreibung: Udzielenie zamówienia publicznego na linię gwarancyjną dla Spółek Grupy ENEA do kwoty 600 mln PLN na okres 2 lat. W ramach części 2, Zamawiający zamierza zawrzeć 1 Umowę Ramową. Maksymalna wysokość udzielonych gwarancji w ramach tej Umowy Ramowej wyniesie maksymalnie 600 mln PLN.
Interne Kennung: P/1400/21127310/00000395/2025 - część 2