529989-2025 - Ergebnis
Polen – Bauaufsicht – Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu nad realizacją zadania pn.: "Przebudowa amfiteatru w Nakle nad Notecią."
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu nad realizacją zadania pn.: "Przebudowa amfiteatru w Nakle nad Notecią."
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pełnienia funkcji Inżyniera Kontraktu dla zadania polegającego na budowie amfiteatru w zakresie rozbiórki istniejącego budynku sceny wraz z widownią oraz budowie amfiteatru (zespołu obiektów) wraz z zagospodarowaniem terenu w zakresie: komunikacji, małej architektury, zieleni, oświetlenia zewnętrznego, ogrodzenia, zaplecza, a także budowie i przebudowie infrastruktury technicznej w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa amfiteatru w Nakle nad Notecią”. Do obowiązków Inżyniera Kontraktu należeć będzie świadczenie usług kompleksowych obejmujących: zarządzanie, rozliczanie, kontrolę i nadzór nad realizacją zadania inwestycyjnego. Usługi te obejmują także administrowanie, koordynację wszystkich czynności związanych z realizacją zadania inwestycyjnego począwszy od prowadzenia robót budowlanych, ich odbioru, uzyskania pozwolenia na użytkowania aż po etap zgłaszania wad i rozliczenia wykonanych robót w okresie rękojmi i gwarancji.
Vorherige Bekanntmachung: 130171-2025
Interne Kennung: ZP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 79111000 Rechtsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 79110000 Juristische Beratung und Vertretung