See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA LEKÓW DO CHEMIOTERAPII I PROGRAMÓW LEKOWYCH NA ROK 2025 Cz. IV
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy leków do chemioterapii i programów lekowych na rok 2025 zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym - Załącznik nr 2 do SWZ. Całe zamówienie na dostawę leków do chemioterapii i programów lekowych na 2025 r. obejmuje 41 pakietów (części), jednocześnie przedmiotowe postępowanie obejmuje 10 pakietów (części).
Vorherige Bekanntmachung: 559902-2024
Interne Kennung: ZOZ.DZP.271.44.PN.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET nr 31 - Capecitabinum
Beschreibung: Dostawy leków do chemioterapii i programów lekowych na rok 2025 zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym - Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET nr 32 - Netupitatum + palonosetronum
Interne Kennung: Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET nr 33 - Metotreksat
Interne Kennung: Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET nr 34 - Bevacyzumab
Interne Kennung: Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET nr 35 - Abiraterone
Interne Kennung: Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET nr 36 - Sorafenib
Interne Kennung: Nr 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET nr 37 - Imatinib
Interne Kennung: Nr 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET nr 38 - Ozymertynib
Interne Kennung: Nr 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET nr 39 - Atezolizumab
Interne Kennung: Nr 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET nr 40 - Enzalutamid
Interne Kennung: Nr 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET nr 41 - Ofatumumabum
Interne Kennung: Nr 11