2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obměna technologických center Středočeského kraje
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, implementace a servisní zajištění Technologických center Středočeského kraje. Obměna stávající infrastruktury za novou.
Interne Kennung: P25V00001006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72710000 Lokalnetz, 48821000 Netzwerkserver, 48620000 Betriebssysteme, 48610000 Datenbanksysteme, 72100000 Hardwareberatung, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 1 Zákona vyhrazuje právo změnit předpokládaný termín zahájení a dokončení plnění veřejné zakázky, předpokládaný termín zahájení a ukončení plnění s ohledem na případné prodloužení zadávacího řízení. Při míře inflace (průměrný roční index spotřebitelských cen) vyšší než 3 % bude uplatněna inflační doložka, která je obsažena v návrh smlouvy a také v zadávací dokumentaci jako tzv. vyhrazená změna ve smyslu § 100 odst. 1 a § 222 odst. 2 ZZVZ: Pro odměnu za Fázi č. 3 a Fázi č. 4 (viz návrh smlouvy) platí, že pokud průměrný roční index spotřebitelských cen dle údajů Českého statistického úřadu, publikovaných na jeho internetových stránkách (tzv. míra inflace) vzroste o více než 3 %, je zhotovitel počínaje 2. rokem plnění služeb za Fázi č. 3 a Fázi č. 4 oprávněn zvýšit neuhrazenou část smluvní ceny dle tohoto článku o výši tohoto indexu, a to v každém roce trvání smlouvy. Smluvní strany pro odstranění pochybností uvádějí, že k úpravě ceny dle tohoto ustanovení smlouvy není třeba uzavírat dodatek ke smlouvě. Smluvní strany však mohou z důvodu právní jistoty o navýšení ceny sepsat zápis podepsaný oběma smluvními stranami.