2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Krzepice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu wskazanych w pkt 3 i 4 odpadów komunalnych gromadzonych na terenie wszystkich nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie gminy Krzepice oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Orientacyjna liczba punktów wywozowych, z których należy odebrać odpady komunalne wynosi około 2 646. Zamówienie nie obejmuje odbioru i zagospodarowania powstających na nieruchomościach zamieszkałych odpadów pochodzących z robót budowlanych i remontowych i pozostałych frakcji odpadów niewymienionych w pkt 3 i 4 rozdziału I zał. nr 3 do SWZ. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określono w zał. nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 547820-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ITR.271.012.2024
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na podstawie art. 441 PZP. Zasady uruchomienia prawa opcji zostały opisane w SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.