See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en inbedrijfstellen van een rechtopstaande confocale microscoop met mogelijkheid tot opnames in cryo condities.
Beschreibung: Leveren en inbedrijfstellen van een rechtopstaande confocale microscoop met mogelijkheid tot opnames in cryo condities
Interne Kennung: PPP0VN-106/5199/2025/014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/014_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (De aanbestedende overheid is nooit verplicht om een optie te bestellen, noch bij de sluiting, noch tijdens de uitvoering van de opdracht.) Vereiste opties (De aanbestedende overheid is nooit verplicht om een optie te bestellen, noch bij de sluiting, noch tijdens de uitvoering van de opdracht.)