530008-2026 - Ergebnis
Estland – Verpflegungsdienste für Schulen – Tartu linna koolidele toitlustusteenuse ostmine
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tartu linna koolidele toitlustusteenuse ostmine
Beschreibung: Käesolev riigihange viiakse läbi ajutise lahendusena vaidlustatud hankemenetluse (riigihanke nr 305127) perioodiks eesmärgiga tagada teenuse katkematu osutamine kuni hankemenetlusega seotud kohtuvaidluse lahendamiseni, hankemenetluse lõpuleviimiseni ning selles edukaks tunnistamise otsuse jõustumiseni. Tartu koolidele toitlustusteenuse ostmine. Hankija annab koolide köögiruumid ning söögisaalid tasuta kasutusse, ruumide kasutaja (toitlustaja) tasub kommunaalkulud. Lepinguprojektides on sätestatud täpsemalt ruumide kasutaja kohustused. Ruumide kasutaja (toitlustaja) kohustub toitlustama koolide õpilasi vastavalt vastavas osas lepingus ja selle lisas 1 "Tehniline kirjeldus" sätestatud tingimustele. Hankija poolt on kehtestatud koolilõuna maksumused, pakkujad hinda ei paku. Hindamine toimub esitatud koolilõuna menüüde alusel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311937-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
Beschreibung: Hankija annab toitlustajale tasuta kasutada Kaunase pst 70 köögiruumid ning söögisaalid (toitlustaja kohustub tasuma kommunaalkulud), milles toitlustaja kohustub valmistama Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumi õpilastele toidu. Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumi õpilaste arv 2025/2026 õppeaastal on kokku 876 gümnaasiumiõpilast. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311937-0001
Los: LOT-0002
Titel: Tartu Descartes’i Kool
Beschreibung: Hankija annab toitlustajale tasuta kasutada Anne tn 65 köögiruumid ning söögisaali (toitlustaja kohustub tasuma kommunaalkulud), milles toitlustaja kohustub valmistama Tartu Descartes’i Kooli õpilastele toidu. Tartu Descartes’i Kooli õpilaste arv 2025/2026 õppeaastal on kokku 377 õpilast (1. - 4. klass 151 õpilast, 5. - 9. klass 226 õpilast). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311937-0002
Los: LOT-0004
Titel: Tartu Tamme Kool ja Ilmatsalu Põhikool
Beschreibung: Hankija annab toitlustajale tasuta kasutada Tartu Tamme kooli Tamme pst 24a, Tartu linn ja Ilmatsalu Põhikooli Kooli tee 5, Ilmatsalu alevik, Tartu linn köögiruumid ning söögisaalid (toitlustaja kohustub tasuma kommunaalkulud), milles toitlustaja kohustub valmistama Tartu Tamme Kooli ja Ilmatsalu Põhikooli õpilastele toidu. Tartu Tamme Kooli õpilaste arv 2025/2026 õppeaastal on kokku 805 õpilast (sh. 1. - 4. klass 338 õpilast, 5. - 9. klass 467 õpilast) ja Ilmatsalu Põhikooli õpilaste arv 2025/2026 õppeaastal on kokku 241 õpilast (sh. 1. - 4. klass 101 õpilast ning 5. - 9. klass 140 õpilast). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311937-0004