2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja infrastruktury IT w serwerowni Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury IT w serwerowni Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu, polegająca na wymianie elementów sieci SAN m.in. macierzy dyskowej, serwerów do wirtualizacji, przełączników i zasilaczy sieciowych, systemów i oprogramowania sieciowego oraz zrealizowanie usługi wdrożeniowej w zakresie dostarczanych urządzeń i systemów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został ujęty w Zestawieniu parametrów technicznych i warunków gwarancji bezwzględnie wymaganych przez Zamawiającego, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ, a warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 347821-2025
Interne Kennung: LOG.271.31.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48820000 Server, 48517000 IT-Softwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48517000 IT-Softwarepaket, 48219000 Diverses Netzsoftwarepaket, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje zastosowania prawa opcji.