See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Abonnementenbeheerder VRT (papier en online)
Beschreibung: Voor zijn algemene werking, radio- en televisieprogramma's heeft VRT nood aan diverse abonnementen van kranten en tijdschriften ; zowel nationaal als internationaal, print of digitaal. Deze abonnementen vormen een cruciale bron van informatie. Hiervoor gaat VRT op zoek naar een partner voor het beheer van deze abonnementen.
Interne Kennung: 2025/OO/962
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79980000 Abonnementdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Abonnementenbeheerder voor de papierversie
Beschreibung: Leveringsplaats: Diverse locaties, waaronder het omroepcentrum en specifieke adressen. Toelichting: Dit perceel omvat de volledige levering van abonnementen op kranten en tijdschriften, met twee leveringsvormen: - Standaardlevering vanuit de uitgeverij, met levering tegen 7u. - Vroegelevering, waarbij bepaalde kranten en tijdschriften onvoorwaardelijk moeten geleverd worden tussen 4u en 5u. De lijst van titels waarvoor deze vroege levering verplicht is, wordt door de aanbesteder vastgesteld en kan worden aangepast volgens de behoeften. De inschrijver dient alle nodige maatregelen te treffen om beide leveringsvormen te garanderen. In GC 2.1 dient de inschrijver toe te lichten hoe hij deze dienstverlening, inclusief de gegarandeerde levermomenten vóór 5u, praktisch zal organiseren.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Abonnementenbeheerder voor de onlineversie
Beschreibung: Dit perceel heeft betrekking op de full digital abonnementen.
Interne Kennung: 2