530049-2026 - Ergebnis
Tschechien – Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft – LF HK – ERDF kvalita na UK – Pacientské simulátory a trenažery
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLF HK – ERDF kvalita na UK – Pacientské simulátory a trenažery
BeschreibungPředmětem plnění jednotlivých částí veřejné zakázky jsou dodávky pacientských simulátorů a trenažerů včetně příslušenství, dopravy, cla, instalace, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, dodání příslušné dokumentace, záručního servisu, a dále podle ostatních podmínek zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
5. Los
LosLOT-0004
TitelČást 4 – Trenažer k nácviku základní resuscitace malého dítěte
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 6 kusů trenažeru k nácviku základní resuscitace malého dítěte s možností získání zpětné vazby pro Simulační centrum na Univerzitě Karlově, Lékařské fakultě v Hradci Králové, včetně příslušenství, dopravy, cla, zaškolení obsluhy, dodání příslušné dokumentace, záručního servisu, a dále podle ostatních podmínek zadávací dokumentace.
Interne Kennungčást 4
LosLOT-0003
TitelČást 3 – Trenažer k nácviku základní resuscitace kojence
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 6 kusů trenažeru k nácviku základní resuscitace kojence s možností získání zpětné vazby umožňující nácvik uvolnění obstrukce cizím tělesem pro Simulační centrum na Univerzitě Karlově, Lékařské fakultě v Hradci Králové, včetně příslušenství, dopravy, cla, zaškolení obsluhy, dodání příslušné dokumentace, záručního servisu, a dále podle ostatních podmínek zadávací dokumentace.
Interne Kennungčást 3
LosLOT-0002
TitelČást 2 – Simulátor pacientského monitoru
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 4 kusů simulátoru pacientského monitoru pro Simulační centrum na Univerzitě Karlově, Lékařské fakultě v Hradci Králové, včetně příslušenství, dopravy, cla, instalace, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, dodání příslušné dokumentace, záručního servisu, a dále podle ostatních podmínek zadávací dokumentace.
Interne Kennungčást 2
LosLOT-0001
TitelČást 1 – Simulátor k nácviku rozšířené resuscitace dospělého
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 3 kusů simulátoru k nácviku rozšířené resuscitace dospělého pro Simulační centrum na Univerzitě Karlově, Lékařské fakultě v Hradci Králové, včetně příslušenství, dopravy, cla, instalace, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, dodání příslušné dokumentace, záručního servisu, a dále podle ostatních podmínek zadávací dokumentace.
Interne Kennungčást 1