2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opstelling van plaatsbeschrijving bij aankomst en bij uittrede met gedetailleerde lijst van de raming van de huurschade
Beschreibung: Het huidige bijzonder bestek betreft een raamovereenkomst voor de dienst van de beschrijving van plaatsbeschrijvingen van intrede en van uittrede met gedetailleerde lijst van de raming van de huurschade.De aanbestedende dienst geeft de voorkeur aan de digitale methode (gebruik van tablets met gegevensinvoer ter plaatse, geïntegreerde foto’s met hoge resolutie, tijdstempels en elektronische handtekeningen). Hoewel de traditionele methode (papier/ potlood) niet strikt is uitgesloten, wordt de offerte beoordeeld op het vermogen van de dienstverlener om moderne en gestructureerde digitale rapporten te leveren.
Interne Kennung: 11878-SMB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 11878-SMB - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de dienst van de beschrijving van plaatsbeschrijvingen van intrede en van uittrede met gedetailleerde lijst van de raming van de huurschade.
Interne Kennung: 1