2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nakup enega novega terenskega vozila z višjim odmikom od tal in pogonom 4x4 – hibrid ali priključni hibrid in odkupom 1 rabljenega vozila.
Beschreibung: Nakup enega novega terenskega vozila z višjim odmikom od tal in pogonom 4x4 – hibrid ali priključni hibrid in odkupom 1 rabljenega vozila
Interne Kennung: JN-77518 (430- 1094 /2026)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Nakup enega novega terenskega vozila z višjim odmikom od tal in pogonom 4x4 – hibrid ali priključni hibrid in odkupom 1 rabljenega vozila.
Interne Kennung: 523154