See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord Cadru Truse de diagnosticare
Beschreibung: Produse pentru laborator sanitar veterinar finantate de la bugetul de stat, ACORD- CADRU 2026 - 2029 (truse de diagnosticare). Se doreste incheierea unui acord - cadru pentru perioada 2026-2029. Durata acordului cadru va fi de 48 de luni. Valoarea minima/maxima a acordului cadru, precum si cantitatile minime si maxime se regasesc in Caietul de sarcini si anexa la caiet de sarcini privind estimarea. Valoare maxima acord cadru 965.306,00 lei, valoare minima acord cadru 338.176,00 lei, valoarea celui mai mare contract subsecvent 241.345,00 lei. Termenul limita de solicitare clarificari este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor. Raspunsul clar si complet va fi transmis cu cel putin 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertei. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor”. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub ).
Interne Kennung: 4205645/2025/2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ND-test/set pentru diagnosticul bolii de Newcastle prin reactia de inhibare a hemaglutinarii 100 teste
Beschreibung: Conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Set pentru detecţia anticorpilor serici antivirusul Leucozei enzootice bovine(LEB), prin testul de imunodifuzie în gel de agar (ID) (100 dz)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Kit pentru: Detecţia anticorpilor anti-Brucella pe seruri de bovine, prin tehnica imunoenzimatică indirectă (iELISA)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Kit amplificare OMG-real time
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Kit ELISA Scrapie
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Kit ELISA ESB metoda dublu sandwich (TeSeE SAP COMBI KIT 768 teste)
Beschreibung: conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 6