2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aktualizacja bazy danych ewidencji gruntów i budynków dla jednostki ewidencyjnej Oświęcim – obszar wiejski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie aktualizacji bazy danych ewidencji gruntów i budynków (EGiB) dla obrębów: Babice, Broszkowice, Brzezinka, Dwory II, Grojec, Grojec cz. Skidzińska, Harmęże, Łazy, Pławy, Poręba Wielka, Rajsko, Stawy Monowskie, Włosienica, Zaborze, Zaborze cz. Grojecka w jednostce ewidencyjnej Oświęcim – obszar wiejski. Podstawowym źródłem danych ewidencyjnych dla niniejszego opracowania będą wyniki analizy danych cyfrowych oraz dokumentacji geodezyjnoprawnej, oględziny i terenowa weryfikacja danych wraz z pomiarem geodezyjnym. Zamawiający dopuszcza zastosowanie wszystkich rodzajów pomiarów geodezyjnych adekwatnych do grupy dokładnościowej mierzonych szczegółów terenowych, w tym geodezyjnych pomiarów fotogrametrycznych, geodezyjnych pomiarów kartometrycznych i geodezyjnych pomiarów terenowych. Zgodnie z zasadami Programu FEM Wykonawca jest zobowiązany wykonać geodezyjne pomiary terenowe na etapie przed przystąpieniem do prac zasadniczych, jeżeli okażą się niezbędne do wykonania prac obejmujących przetworzenie do postaci cyfrowej i udostępnienie danych EGiB, przy zachowaniu standardów technicznych wynikających z obowiązujących przepisów prawa. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowią Warunki techniczne (załącznik nr 11 do SWZ).
Interne Kennung: SZP.272.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72312000 Dateneingabe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Aktualizacja bazy danych ewidencji gruntów i budynków dla jednostki ewidencyjnej Oświęcim – obszar wiejski”