530132-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrowie Wielkiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrowie Wielkiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 kategorii 2 (uterenowiony) z przeznaczeniem dla OSP Dąbrowa Wielka
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001