2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa strażnicy KP PSP w Nowym Targu wraz z JRG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Budowa Strażnicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu wraz z Jednostką Ratowniczo - Gaśniczą wraz z instalacjami: gazu, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, elektryczną, teletechniczną, wentylacji mechanicznej oraz miejscami postojowymi, wiatami gospodarczymi, masztem flagowym, drogą pożarową, masztem telekomunikacyjnym. Dane techniczne projektowanego budynku: Budynek Komendy wraz z JRG: a) powierzchnia całkowita: 4 547,08 m², b) powierzchnia użytkowa: 3 884,71 m2, c) kubatura: 16 468,10 m3, Wiaty (6 szt): a) powierzchnia całkowita: 125,00 m² (5x20,00 m² + 1 x 25,00 m²), b) powierzchnia użytkowa: 123,00 m2 (5x 19,60 m² + 1 x 25,00 m²), c) kubatura: 358,28 m3 (5x54,40 m3 + 1 x 86,25 m3), Zadanie obejmuje w szczególności: a) budowę budynku strażnicy wraz z infrastrukturą, b) budowę dróg, placów manewrowych, miejsc postojowych, chodników zakresie niezbędnym dla funkcjonowania jednostki, c) budowę agregatu prądotwórczego wraz z budowa podłączenia, d) budowę ogrodzenia – ogrodzenie do 2.2 m. do realizacji w oparciu o art. 29 ust.2 pkt 20 Ustawy Prawo Budowlane. e) budowę miejsca gromadzenia odpadów stałych, f) zagospodarowanie terenów zielonych, g) budowę wiat gospodarczych, h) wykonanie separatora, i) budowę małej architektury, j) budowę masztu flagowego, k) budowę masztu telekomunikacyjnego, l) przebudowę istniejących dróg , parkingów i chodników w obrębie działki, m) zabezpieczenie istniejącej infrastruktury technicznej kolidującej z lokalizacją inwestycji -sieć kanalizacji deszczowej, elektrycznej wraz z słupami oświetleniowymi, kanalizacja teletechniczną, n) wykonanie przyłącza - kanalizacji sanitarnej, wodociągowego, energetycznego, teletechnicznego, gazowego, o) wykonanie instalacji zewnętrznych: wodociągowej, ppoź, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, instalacji teletechnicznej, oświetlenia terenu, fotowoltaicznej. Ponadto zadanie obejmuje również: a) organizację, zabezpieczenie i zagospodarowanie placu budowy, b) wykonanie dokumentacji powykonawczej z pełnymi i niezbędnymi pomiarami, certyfikatami zgodności, aprobatami technicznymi, deklaracjami zgodności i innymi dokumentami dopuszczającymi do stosowania na zastosowane materiały i urządzenia wraz z ich wykazem, c) wywóz materiałów porozbiórkowych nie nadających się do odzysku na miejsce składowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie, d) uporządkowanie i doprowadzenie do stanu pierwotnego pomieszczeń i terenu po zakończeniu robót.
Interne Kennung: WZP.2370.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45216121 Bau von Feuerwachen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45111300 Abbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001