2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodu ratowniczo – gaśniczego dla OSP
Beschreibung: 1. Wewnętrzny identyfikator OSP.271. 1.2025 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z przeznaczeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Pawlinie. Dostarczony pojazd z napędem 4x4 musi być fabrycznie nowy tj. rok produkcji 2025, rok produkcji podwozia co najmniej 2024. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu Zamówienia oraz w zał. nr 6 do SWZ - projekt umowy 4. Stosownie do dyspozycji zawartej w art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane
Vorherige Bekanntmachung: 434978-2025
Interne Kennung: OSP.271. 1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Nazwa zamówienia: Zakup samochodu ratowniczo – gaśniczego dla OSP 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z przeznaczeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Pawlinie. Dostarczony pojazd z napędem 4x4 musi być fabrycznie nowy tj. rok produkcji 2025, rok produkcji podwozia co najmniej 2024. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu Zamówienia oraz w zał. nr 6 do SWZ - projekt umowy