See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti budovy polikliniky MODRÝ PAVILON
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace stavebních prací spočívajících ve snížení energetické náročnosti stávající budovy polikliniky MODRÝ PAVILON. Součástí plnění je rovněž výměna oken a provedení bleskosvodné soustavy.
Interne Kennung: 1 Zateplení
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zjednodušené podlimitní řízení podle § 53 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001