530206-2026 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge – Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o d.m.c. 18 ton
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o d.m.c. 18 ton
BeschreibungLeasing operacyjny pojazdu ciężarowego o d.m.c. 18 ton - 1 szt. Okres leasingu – 60 miesięcy Wpłata początkowa – 10% wartości pojazdu Wartość wykupu 1% Stopa procentowa zmienna
Interne KennungDZZ/89/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
LosLOT-0001