530213-2026 - Ergebnis
Estland – Straßenreinigung und Straßenkehrdienste – Tallinna Kesklinna linnaosa kõnniteede ja kergliiklusteede lume- ja libedustõrje ning kevadised hooldustööd 2026−2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tallinna Kesklinna linnaosa kõnniteede ja kergliiklusteede lume- ja libedustõrje ning kevadised hooldustööd 2026−2028
Beschreibung: Riigihanke eesmärgiks on hankelepingu sõlmimine Tallinna Kesklinna linnaosa kõnniteede ja kergliiklusteede lume- ja libedustõrje ning kevadised hooldustööd 2026−2028 tellimiseks / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311919-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 44113910 Material für den Straßenwinterdienst
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mahukamad tööd eeldatava maksumusega alates 150 000 eurost (k.a) KM-ta
Beschreibung: Käesoleva osa alt korraldab hankija seotud hanke, mille käibemaksuta eeldatav maksumus on alates 150 000 eurost (k.a). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311919-0001