See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Orvostechnikai eszközök beszerzése_HUSKROUA/23.
Beschreibung: Az Ózdi Almási Balogh Pál Kórház részére Orvostechnikai eszközök beszerzése a HUSKROUA/23. számú projekt keretében: 1. rész: Vénaszkenner 2. rész: Hiszteroszkóp 3. rész: Laparoszkópos torony 4. rész: Laparoszkópos műszerek 5. rész: Artroszkóp 6. rész: Hemodializáló berendezés 7. rész: Sterilizáló konténerek 8. rész: 12 csatornás EKG készülék A részegységek, tartozékok, szoftverek stb. típusára utaló megnevezések kizárólag csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek. Ennek megfelelően az esetleges cégspecifikus vagy szabadalmi oltalom alatt álló megnevezésekkel funkcionálisan és/vagy technikailag egyenértékű, de más elnevezésű termékek azonosnak tekintendők. Csak új készülék, termék megajánlása lehetséges. Ajánlattevő feladata az eszközök szállítása, telepítése, üzembe helyezése és betanítása a készülék kezelésére - amennyiben releváns. A részletes műszaki paramétereket a csatolt műszaki leírás tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 246828-2026
Interne Kennung: EKR000631552026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vénaszkenner
Beschreibung: 1. ajánlati rész: Vénaszkenner 2 db. A további információkat, a részletes specifikációt, az ajánlatkérő elvárásait, egyéb információkat a közbeszerzési dokumentumhoz csatolt műszaki minimumkövetelmények tábla tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000631552026/1
Los: LOT-0002
Titel: Hiszteroszkóp és rezektoszkóp
Beschreibung: 2. ajánlati rész: Hiszteroszkóp és rezektoszkóp 1-1 db. A további információkat, a részletes specifikációt, az ajánlatkérő elvárásait, egyéb információkat a közbeszerzési dokumentumhoz csatolt műszaki minimumkövetelmények tábla tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000631552026/2
Los: LOT-0003
Titel: Laparoszkópos torony
Beschreibung: 3. ajánlati rész: Laparoszkópos torony 1 db. A további információkat, a részletes specifikációt, az ajánlatkérő elvárásait, egyéb információkat a közbeszerzési dokumentumhoz csatolt műszaki minimumkövetelmények tábla tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000631552026/3
Los: LOT-0004
Titel: Laparoszkópos műszerek
Beschreibung: 4. ajánlati rész: Laparoszkópos műszerek 30 db. A további információkat, a részletes specifikációt, az ajánlatkérő elvárásait, egyéb információkat a közbeszerzési dokumentumhoz csatolt műszaki minimumkövetelmények tábla tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000631552026/4
Los: LOT-0005
Titel: Artroszkóp
Beschreibung: 5. ajánlati rész: Artroszkóp 1 db. A további információkat, a részletes specifikációt, az ajánlatkérő elvárásait, egyéb információkat a közbeszerzési dokumentumhoz csatolt műszaki minimumkövetelmények tábla tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000631552026/5
Los: LOT-0006
Titel: Hemodializáló berendezés
Beschreibung: 6. ajánlati rész: Hemodializáló berendezés 1 db. A további információkat, a részletes specifikációt, az ajánlatkérő elvárásait, egyéb információkat a közbeszerzési dokumentumhoz csatolt műszaki minimumkövetelmények tábla tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000631552026/6
Los: LOT-0007
Titel: Sterilizáló konténerek
Beschreibung: 7. ajánlati rész: Sterilizáló konténerek 5 db. A további információkat, a részletes specifikációt, az ajánlatkérő elvárásait, egyéb információkat a közbeszerzési dokumentumhoz csatolt műszaki minimumkövetelmények tábla tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000631552026/7
Los: LOT-0008
Titel: 12 csatornás EKG készülék
Beschreibung: 8. ajánlati rész: 12 csatornás EKG készülék 2 db. A további információkat, a részletes specifikációt, az ajánlatkérő elvárásait, egyéb információkat a közbeszerzési dokumentumhoz csatolt műszaki minimumkövetelmények tábla tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000631552026/8