See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie placów i dróg na terenie Gminy Jabłonka w sezonie 2025/2026
Beschreibung: a) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi związanej z zimowym utrzymaniem dróg gminnych na terenie Gminy Jabłonka w sezonie zimowym 2025-2026. b) Zamawiający dokonał podziału całości zamówienia na 13 części. c) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 12 do SWZ. d) Zamawiający przed podpisaniem umowy zastrzega sobie możliwość dokonania komisyjnego przeglądu sprzętu wykazanego w ofercie przetargowej, przewidzianego do świadczenia usługi zimowego utrzymania dróg. e) Zamawiający zastrzega, iż pojazdy wykonujące czynności przy zimowym utrzymaniu dróg, zostaną wyposażone w lokalizatory których zadaniem będzie zapisywanie aktywności pojazdów w ramach prowadzonej akcji Zimowego Utrzymania Dróg. Szczegółowe zapisy w tym zakresie zawarte są w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZI.271.8.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w rejonie I w Chyżnem
Beschreibung: Rejon nr I obejmuje wieś Chyżne. Zakres zadania przewiduje odśnieżanie 7 odcinków dróg gminnych, parkingów koło kościoła i remizy OSP oraz posypywanie trzech odcinków dróg gminnych (od drogi krajowej nr 7 w kierunku szkoły i remizy oraz od kościoła w stronę nowego mostu na Zawodzie),
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w rejonie II Jabłonka Bory
Beschreibung: Rejon nr II obejmuje sołectwo Bory. Zakres zadania przewiduje odśnieżanie 19 odcinków dróg gminnych, 2 parkingów (koło kościoła i szkoły), posypywanie jednego odcinka drogi gminnej (ul. Pogranicza) oraz odśnieżanie chodnika na ul. Pogranicza
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w rejonie III Jabłonka Góra
Beschreibung: Rejon nr 3 obejmuje wieś Jabłonka Góra. Zakres zadania przewiduje odśnieżanie 31 odcinków dróg gminnych, odśnieżanie chodnika na ul. Piusa Jabłońskiego, 3 parkingów (koło Barki, Szkoły Podstawowej oraz przedszkola), posypywanie dwóch odcinków (ul. Energetyków, Ks. F. Machaj i Piusa Jabłońskiego) a także zimowe utrzymanie chodnika w Jabłonce na ul. Podhalańskiej wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 957 po stronie prawej (jadąc z Jabłonki w stronę Nowego Targu) na odcinku 110 km 0 + 055 – 0 + 841,60.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w rejonie IV w Lipnicy Małej
Beschreibung: Rejon IV obejmuje wieś Lipnica Mała Dół. Zakres zadania przewiduje odśnieżanie 44 odcinków dróg gminnych, jednego parkingu (obok Ośrodka Zdrowia) oraz posypywanie jednego odcinka drogi gminnej (Ślamczykówka),
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w rejonie V Lipnica Mała Góra
Beschreibung: Rejon V obejmuje wieś Lipnica Mała Góra. Zakres zadania przewiduje odśnieżanie 41 odcinków dróg gminnych, 4 parkingów (trzy obok kościoła i plebani i jeden obok Szkoły Podstawowej nr 3)
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w rejonie VI Zubrzyca Dolna
Beschreibung: Rejon nr VI obejmuje wieś Zubrzyca Dolna. Zadanie przewiduje odśnieżanie 60 odcinków dróg gminnych, 5 parkingów (trzy obok kościoła, obok szkoły i remizy OSP), posypywanie odcinka drogi dojazdowej do parkingów koło kościoła, do Łukosów a także zimowe utrzymanie: 1.chodnika w Zubrzycy Dolnej wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 957 po stronie lewej (jadąc z Jabłonki w stronę Zubrzycy Górnej) na odcinku 100 km 7 + 128,8 – 7 + 321,75, 2.chodnika w Zubrzycy Dolnej wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 957 po stronie lewej (jadąc z Jabłonki w stronę Zubrzycy Górnej) na odcinku 100 km 4 + 180 – 4 + 372.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w rejonie VII Zubrzyca Górna
Beschreibung: Rejon VII obejmuje wieś Zubrzyca Górna Centrum. Zadanie przewiduje odśnieżanie 32 odcinków dróg gminnych, dwóch parkingów (obok szkoły nr 1 i kościoła) a także posypywanie tzw Drogi na Brzyzek, drogi obok kościoła i cmentarza
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w rejonie VIII Zubrzyca Górna - Zimna Dziura
Beschreibung: Rejon VIII obejmuje wieś Zubrzyca Górna - Zimna Dziura. Zadanie przewiduje odśnieżanie 35 odcinków dróg gminnych, 2 parkingów wokół Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 3, parkingu obok OSP
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w rejonie IX Orawka
Beschreibung: Rejon IX obejmuje wieś Orawka. Zadanie przewiduje odśnieżanie 6 odcinków dróg gminnych, 4 parkingów (trzy wokół kościoła i jeden obok szkoły) oraz posypywanie dróg gminnych (Studzianki, Sołtystwo, Za Wodę, Pod Kościół i Płócienkówka),
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w rejonie X w Podwilku
Beschreibung: Rejon nr X obejmuje wieś Podwilk Dół. Zadanie przewiduje odśnieżanie 28 odcinków dróg gminnych, 2 parkingów (obok Szkoły Podstawowej nr 2 i starej remizy OSP) oraz posypywanie dróg gminnych (do Kawalerów, od drogi krajowej nr 7 do Szkoły Podstawowej nr 2 oraz do Pieronków),
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w rejonie XI w Podwilku Górze
Beschreibung: Rejon XI obejmuje wieś Podwilk Góra. Zadanie przewiduje odśnieżanie 30 odcinków dróg gminnych, 3 parkingów (obok kościoła, nowej remizy OSP oraz Szkoły Podstawowej nr 1 i Ośrodka Zdrowia) oraz posypywanie drogi gminnej (Kozaki),
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w rejonie XII Jabłonka Matonogi
Beschreibung: Rejon XII obejmuje wieś Jabłonka Matonogi. Zadanie przewiduje odśnieżanie 16 odcinków dróg gminnych a także posypywanie jednego odcinka drogi (ul. Kępowa) a także zimowe utrzymanie chodnika w Jabłonce na ul. Babiogórska wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 957 po stronie prawej (jadąc z Jabłonki w stronę Zubrzycy Górnej) na odcinku 100 km 9 + 178 – 9 + 280.
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w rejonie XIII Droga Furmaniec
Beschreibung: Rejon XIII obejmuje drogę gminną pomiędzy miejscowością Podwilk i Zubrzyca Dolna tzw Furmaniec. Zadanie przewiduje odśnieżanie oraz posypywanie tego odcinka (3400 mb).