2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf inzake aankoop vangmiddelen
Beschreibung: Muskusrattenbeheer West- en Midden-Nederland heeft een werkgebied dat zich uitstrekt van Noord-Holland tot een groot deel van Zuid-Holland en Utrecht. De zes waterschappen die zijn vertegenwoordigd in deze organisatie worden aangestuurd door Hoogheemraadschap de Stichtse Rijnlanden. Voor de bescherming tegen schade die wordt aangericht door muskusratten zijn vangmiddelen benodigd. Deze opdracht betreft de aankoop van Klemmen Conibear 110 roest vast staal, gecertificeerd en Klemmen Conibear 150 roest vast staal alsmede aan de activiteiten gerelateerde andere materialen. HDSR sluit een Raamovereenkomst waarbij HDSR een samenwerking en partnerschap nastreeft tussen HDSR en de Opdrachtnemer, waarmee borging van kwaliteit en levertijden beoogd wordt. De keuze voor een Raamovereenkomst is gemaakt in verband met het bereiken van efficiency in het operationele inkoopproces en dat alle inkopen rechtmatig en doelmatig plaatsvinden. raamovereenkomst voor de levering van Conibears 110 en 150 en aanverwante middelen.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37413200 Jagdausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Muskusrattenbeheer West- en Midden-Nederland heeft een werkgebied dat zich uitstrekt van Noord-Holland tot een groot deel van Zuid-Holland en Utrecht. De zes waterschappen die zijn vertegenwoordigd in deze organisatie worden aangestuurd door Hoogheemraadschap de Stichtse Rijnlanden. Voor de bescherming tegen schade die wordt aangericht door muskusratten zijn vangmiddelen benodigd. Deze opdracht betreft de aankoop van Klemmen Conibear 110 roest vast staal, gecertificeerd en Klemmen Conibear 150 roest vast staal alsmede aan de activiteiten gerelateerde andere materialen. HDSR sluit een Raamovereenkomst waarbij HDSR een samenwerking en partnerschap nastreeft tussen HDSR en de Opdrachtnemer, waarmee borging van kwaliteit en levertijden beoogd wordt. De keuze voor Raamovereenkomsten is gemaakt in verband met het bereiken van efficiency in het operationele inkoopproces en dat alle inkopen rechtmatig en doelmatig plaatsvinden. raamovereenkomst voor de levering van Conibears 110 en 150 en aanverwante middelen.
Interne Kennung: 1