530284-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych znajdujących się na terenie gminy Kotuń
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych znajdujących się na terenie gminy Kotuń
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli z nieruchomości zamieszkałych znajdujących się na terenie Gminy Kotuń jak również z Punku Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajdującego się na Składowisku Odpadów w Kotuniu, w sposób zgodny z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t. j. Dz. U. z 2021 r., poz. 888 z późn. zm.), ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012r. (Dz. U.2019. poz 701 ze zm.), zapisami Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami dla Mazowsza oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kotuń a także innymi przepisami prawa ustawowego i miejscowego. Szacowana ilość przewidywanych do odbioru odpadów wyniesie2064,7 Mg przez cały okres objęty zamówieniem. Dodatkowo w ramach świadczonej usługi wykonawca zobowiązany jest do odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości pozostających w zarządzie Gminy Kotuń. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu do 25% ilości odpadów komunalnych przewidzianych do odbioru i zagospodarowania, również w sytuacji wyczerpania kwoty maksymalnej umowy, przeznaczonej na zrealizowanie zamówienia podstawowego. Prawo opcji, o którym mowa w ust. 1 realizowane będzie na następujących zasadach: 1) realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, 2) cena jednostkowa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, 3) o zamiarze skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje wykonawcę odrębnym pismem/oświadczeniem, 4) zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w sytuacji, gdy wykorzystana zostanie kwota maksymalna umowy przeznaczona na realizację zamówienia podstawowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SIWZ - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
Interne KennungRRG.271.14.2026.AR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli z nieruchomości zamieszkałych znajdujących się na terenie Gminy Kotuń jak również z Punku Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajdującego się na Składowisku Odpadów w Kotuniu, w sposób zgodny z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t. j. Dz. U. z 2021 r., poz. 888 z późn. zm.), ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012r. (Dz. U.2019. poz 701 ze zm.), zapisami Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami dla Mazowsza oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kotuń a także innymi przepisami prawa ustawowego i miejscowego. Szacowana ilość przewidywanych do odbioru odpadów wyniesie 2064,7 Mg przez cały okres objęty zamówieniem. Dodatkowo w ramach świadczonej usługi wykonawca zobowiązany jest do odbióru i zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości pozostających w zarządzie Gminy Kotuń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SIWZ - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu do 25% ilości odpadów komunalnych przewidzianych do odbioru i zagospodarowania, również w sytuacji wyczerpania kwoty maksymalnej umowy, przeznaczonej na zrealizowanie zamówienia podstawowego. Prawo opcji, o którym mowa w ust. 1 realizowane będzie na następujących zasadach: 1) realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, 2) cena jednostkowa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, 3) o zamiarze skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje wykonawcę odrębnym pismem/oświadczeniem, 4) zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w sytuacji, gdy wykorzystana zostanie kwota maksymalna umowy przeznaczona na realizację zamówienia podstawowego.