530311-2026 - Ergebnis
Estland – Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung – Siseruumide hoolduskoristus
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Siseruumide hoolduskoristus
Beschreibung: Hanke eesmärgiks on hoonete siseruumide regulaarse hoolduskoristusteenuse hankimine Aktsiaselts Tallinna Linnatransport erinevatel objektidel (bürooruumides, depoohoonetes, lõppjaamades ning keemilistes käimlates). Pakkumuse esitamise eelduseks on lepingu täitmise kohaga tutvumine. Millise hanke osa objektidega soovitakse tutvuda, tuleb teada anda hiljemalt 18.03.2026 e-kirjaga: kadri.sageus@tlt.ee. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 304009-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911100 Reinigung von Unterkünften, 90919200 Büroreinigung, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Lõppjaamad piirkonnas: Mustamäe, Haabersti
Beschreibung: Hoonete siseruumide regulaarne hoolduskoristus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 304009-0008
Haupteinstufung (cpv): 90911100 Reinigung von Unterkünften