See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Épületgépészeti rendszerek karbantartása 2026-2028
Beschreibung: Városliget Zrt. vagyonkezelésében, tulajdonában és üzemeltetésében lévő épületek épületgépészeti rendszereinek, berendezéseinek javítása és karbantartása 2026-2028 1. rész: Központi hűtési-fűtési energiaellátó rendszerek (VRV, folyadékhűtő, hőszivattyú) karbantartása és javítása 2. rész: Légtechnikai, vízgépészeti és általános épületgépészeti rendszerek (légkezelők, elszívók, split klímák) karbantartása és javítása
Vorherige Bekanntmachung: 099873-2026
Interne Kennung: EKR000214872026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Központi hűtési-fűtési energiaellátó rendszerek
Beschreibung: A Városliget Zrt. vagyonkezelésében, tulajdonában és üzemeltetésében lévő épületek központi hűtési-fűtési energiaellátó rendszereinek (VRV, folyadékhűtő, hőszivattyú) karbantartása és szükség esetén javítása. Ennek keretében szükséges a különböző kalorikus berendezések, hőszivattyúk, Hydrobox, léghűtéses folyadékhűtő, VRV beltéri egység, VRV/VRF kültéri egység karbantartása és javítása. A karbantartandó berendezések mennyisége jelenleg: Hőszivattyú: 17 db Hőszívattyú – Daikin: 2 db Hydrobox: 5 db Léghűtéses folyadékhűtő: 1 db VRV beltéri egység: 535 db VRV/VRF kültéri egység: 94 db Az egyes karbantartandó berendezésekkel és a munkavégzés elvárt módjával kapcsolatos részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A beszerzés tárgya szerinti szolgáltatások elvégzésére rendelkezésre álló nettó keretösszeg 91 164 267,- HUF/év, azaz a keretmegállapodás teljes időtartama alatt 273 492 801,- HUF.
Interne Kennung: EKR000214872026/1
Los: LOT-0002
Titel: Légtechnika, vízgépészet és általános épületgépész
Beschreibung: A Városliget Zrt. vagyonkezelésében, tulajdonában és üzemeltetésében lévő épületek légtechnikai, vízgépészeti és általános épületgépészeti rendszereinek (légkezelők, elszívók, split klímák) karbantartása és szükség esetén javítása. Ennek keretében szükséges a különböző fancoil, ipari vízlágyító, légkompresszor, légfüggöny, nyomástartó berendezés, párásító berendezés, Split klíma bel- és kültéri egység, statikus légszárító, szennyvízátemelő-, zsomp- és hálózati keringtető szivattyú, zsírfogó, ATEXES elszívó-, vegyszeres elszívó hálózat, légtechnikai rendszer karbantartása és javítása. A karbantartandó berendezések mennyisége jelenleg: Fancoil: 300 db Ipari vízlágyító: 10 db Kompresszor: 2 db Légfüggöny: 10 db Nyomástartó berendezés: 13 db Párásító berendezés: 92 db Split klíma - beltéri egység: 51 db Split klíma - kültéri egység: 30 db Statikus szárító: 1 db Szivattyú – szennyvízátemelő: 43 db Szivattyú – zsomp: 27 db Szivattyú, hálózati keringtető: 45 db Zsírfogó: 2 db Légkezelő: 137 db Restaurátor helyi elszívás ATEX: 16 db Restaurátor Vegyszeres elszívás ATEX: 21 db Az egyes karbantartandó berendezésekkel és a munkavégzés elvárt módjával kapcsolatos részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A beszerzés tárgya szerinti szolgáltatások elvégzésére rendelkezésre álló nettó keretösszeg 146 333 263,- HUF/év, azaz a keretmegállapodás teljes időtartama alatt 438 999 789,- HUF.
Interne Kennung: EKR000214872026/2