2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stolní sekvenátor 2. generace [2026]
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka stolního sekvenátoru 2. generace a souvisejícího spotřebního materiálu dle specifikace a za podmínek vymezených vždy v příslušné příloze č. 3 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: MOU 548 237
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Čl. 15.6. smlouvy na dodání zařízení: Prodávající je oprávněn s účinností od 1. dubna roku, který bezprostředně následuje po kalendářním roce, v němž skončila záruční doba, zvýšit cenu služeb o přírůstek průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (dále jen „míra inflace“) vyhlášený Českým statistickým úřadem za předcházející kalendářní rok. Zvýšení ceny je účinné od okamžiku doručení písemného oznámení prodávajícího o zvýšení ceny kupujícímu. Toto oznámení musí obsahovat míru inflace, zvýšenou cenu a podrobnosti výpočtu zvýšení ceny.