530348-2026 - Ergebnis
Kroatien – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Nabava ugradbenog i potrošnog materijala za oftalmologiju
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava ugradbenog i potrošnog materijala za oftalmologiju
Beschreibung: Ugradbeni i potrošni materijal za oftalmologiju
Interne Kennung: 1.1.2.A.47
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 1
Beschreibung: NASTAVCI ZA KONTAKTNI TONOMETAR I INTRAVITERALNA PINCETA
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-1
Los: LOT-0002
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 2
Beschreibung: SFERIČNA I ASFERIČNA LEĆA
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-2
Los: LOT-0003
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 3
Beschreibung: ASFERIČNA LEĆA, LEĆE ZA CILIJARNI SULKUS, LUPE ZA PREGLED POZADINE OKA
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-3
Los: LOT-0004
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 4
Beschreibung: POTROŠNI MATERIJAL ZA STERILIZACIJU
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-4
Los: LOT-0005
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 4A
Beschreibung: VISCOELASTIC S TAURINOM
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-5
Los: LOT-0006
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 4B
Beschreibung: LUPE
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-6
Los: LOT-0007
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 5
Beschreibung: MATERIJAL ZA STRAŽNJI SEGMENT OKA, HIDROFOBNA I HIDROFILNA LEĆA
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-7
Los: LOT-0008
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 6
Beschreibung: SET ZA MAKULARNU KIRURGIJU, VIŠEKRATNI PRIBOR ZA UTRAZVUČNU BIOMETRIJU I APLANACIJSKU TONOMETRIJU KOMPATIBILNA S TONOMETROM HAAG STREIT KOJI JE U VLASNIŠTVU NARUČITELJA, POTROŠNI MATERIJAL ZA STRAŽNJI SEGMENT OKA i Potrošni materijal za uređaj CARL ZEISS QUATERA 700
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-8
Los: LOT-0009
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 7
Beschreibung: PRIBOR ZA ULTRAZVUK I INDIREKTNE LUPE I LUPE ZA PREGLED OKA, LEĆE, POTROŠNI MATERIJAL ZA STRAŽNJI SEGMENT OKA I OPREMA ZA STRABOLOGIJU
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-9
Los: LOT-0010
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 8
Beschreibung: POTROŠNI MATERIJAL ZA STRAŽNJI SEGMENT OKA I KOHEZIVNI VISKOELASTIK
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-10
Los: LOT-0011
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 8A
Beschreibung: POTROŠNI MATERIJAL ZA STRAŽNJI SEGMENT OKA
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-11
Los: LOT-0012
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 8B
Beschreibung: Teška voda za intraokularnu tamponadu
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-12
Los: LOT-0013
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 8C
Beschreibung: KANILA SUBRETINALNA
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-13
Los: LOT-0014
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 9
Beschreibung: BOJE ZA VIZUALIZACIJU
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-14
Los: LOT-0015
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 10
Beschreibung: BOJA ZA VIZUALIZACIJU
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-15
Los: LOT-0016
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 11
Beschreibung: POTROŠNI MATERIJAL KOMPATIBILAN ZA UREĐAJE ALCON, CONSTELLATION, PUREPOINT I CENTURION KOJI SU U VLASNIŠTVU NARUČITELJA, POTROŠNI MATERIJAL ZA FEMTOSEKUNDNI I REFRAKTIVNI LASER I LEĆE
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-16
Los: LOT-0017
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 12
Beschreibung: TEKUĆINA ZA ŠIRENJE ZJENICE
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-17
Los: LOT-0018
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 13
Beschreibung: IMPLANTATI ZA VJEĐE I ORBITU, GLAUKOM I PREDNJI SEGMENT OKA
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-18
Los: LOT-0019
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 14
Beschreibung: PRSTEN KAPSULARNI
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-19
Los: LOT-0020
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 15
Beschreibung: VISKOELASTICI NAHA
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-20
Los: LOT-0021
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 16
Beschreibung: NOŽIĆI
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-21
Los: LOT-0022
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 17
Beschreibung: NOŽIĆI ZA ZAŠTITNIM POKLOPCEM
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-22
Los: LOT-0023
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 18
Beschreibung: TEŠKA VODA N-OCTANE
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-23
Los: LOT-0024
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 19
Beschreibung: TEŠKA VODA N-DECALIN
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-24
Los: LOT-0025
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 20
Beschreibung: VALVULA ZA SNIŽAVANJE OČNOG TLAKA
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-25
Los: LOT-0026
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 21
Beschreibung: LEĆE, NOŽ ZA GLAUKOM I INKLAVACIJSKA IGLA
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-26
Los: LOT-0027
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 22
Beschreibung: KUKICE ZA ŠIRENJE ZJENICE, DIJAGNOSTIČKE TRAKE I TEST TRAKE ZA SUZE
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-27
Los: LOT-0028
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 23
Beschreibung: VISKOELASTICI
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-28
Los: LOT-0029
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 24
Beschreibung: SILIKONSKA ULJA
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-29
Los: LOT-0030
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 25
Beschreibung: BIPOLARNA PINCETA I IGLA ELEKTRODA
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-30
Los: LOT-0031
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 26
Beschreibung: VIŠEKRATNI POTROŠNI MATERIJAL ZA OFTALMOLOGIJU
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-31
Los: LOT-0032
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 26A
Beschreibung: ŠKARE SUPER-CUT
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-32
Los: LOT-0033
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 27
Beschreibung: ZAKRIVLJENE ŠKARICE
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-33
Los: LOT-0034
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 28
Beschreibung: TREPANI ZA ROŽNICU
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-34
Los: LOT-0035
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 29
Beschreibung: OTOPINE I LEĆE
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-35
Los: LOT-0036
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 30
Beschreibung: GLAUKOMSKI MIKROŠANT
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-36
Los: LOT-0037
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 31
Beschreibung: MONOFOKALNA LEĆA
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-37
Los: LOT-0038
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 32
Beschreibung: TUPA KANILA ZA INJICIRANJE PERFLUORONA
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-38
Los: LOT-0039
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 33
Beschreibung: SET ZA SUBRETINALNU APLIKACIJU
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-39
Los: LOT-0040
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 34
Beschreibung: SONDA I NAOČALE ZA LASER
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-40
Los: LOT-0041
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 35
Beschreibung: POTROŠNI MATERIJALI KOMPATIBILNI UREĐAJU OPTIKON
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-41
Los: LOT-0042
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 36
Beschreibung: PLIN, MONODOZA
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-42
Los: LOT-0043
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 37
Beschreibung: Unaprijed pripremljeni plin
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-43
Los: LOT-0044
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 38
Beschreibung: HVATALJKE I REZAČ
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-44
Los: LOT-0045
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 39
Beschreibung: POTROŠNI MATERIJAL ZA DJEČJU I STRABOLOŠKU AMBULANTU
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-45
Los: LOT-0046
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 3A
Beschreibung: ČEPIĆI ZA SUZNE TOČKICE
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-46
Los: LOT-0047
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 3B
Beschreibung: Viskoelastik
Interne Kennung: 1.1.2.A.47-47