See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toitlustusteenuse osutamine Tallinna lasteaedadele (Lauliku, Nõmmekannike)
Beschreibung: Toitlustusteenuse osutamine Tallinna lasteaedadele (Lauliku, Nõmmekannike) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312391-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lasteasutuste toitlustusteenus
Beschreibung: Dünaamilise hankesüsteemi alt viiakse läbi seotud hankeid Tallinna munitsipaallasteaedade ja -lastehoidude toitlustusteenuse tellimiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312391-0001
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste