2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tlačiarne – úprava dopravnej infraštruktúry
Beschreibung: Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác na stavbe „Tlačiarne – úprava dopravnej infraštruktúry“, ktorých cieľom je modernizácia a rozšírenie dopravnej infraštruktúry v lokalite bývalých Tlačiarní v Košiciach v nadväznosti na pripravovaný polyfunkčný súbor WatsoNova. Verejný obstarávateľ upozorňuje, že predmet zákazky tvorí časť stavby realizovanej ako jeden funkčný a technický celok. Uchádzač je povinný pri realizácii zabezpečiť koordináciu svojich činností so stavebníkom CTR WatsoNova s. r. o. a jeho zhotoviteľom v rozsahu ustanovenom návrhom zmluvy o dielo.
Interne Kennung: 562487
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten
5. Los
Los: LOT-0001