See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D/110/2026 Dostawa części do pojazdów wojskowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części do pojazdów wojskowych z podziałem na 10 części (zadań). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: D/110/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35420000 Teile für Militärfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa części do pojazdów wojskowych - zadanie nr 1
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa części do pojazdów wojskowych. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: D/110/2026 - zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. 1. W ramach niniejszej umowy Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie nie większym niż wykazanym w § 2 ust. 2 wzoru umowy. 2. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 2 ust. 2 wzoru umowy. 3. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zgodnie z ust. 8 zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. 4. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa części do pojazdów wojskowych - zadanie nr 2
Interne Kennung: D/110/2026 - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa części do pojazdów wojskowych - zadanie nr 3
Interne Kennung: D/110/2026 - zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa części do pojazdów wojskowych - zadanie nr 4
Interne Kennung: D/110/2026 - zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa części do pojazdów wojskowych - zadanie nr 5
Interne Kennung: D/110/2026 - zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa części do pojazdów wojskowych - zadanie nr 6
Interne Kennung: D/110/2026 - zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa części do pojazdów wojskowych - zadanie nr 7
Interne Kennung: D/110/2026 - zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa części do pojazdów wojskowych - zadanie nr 8
Interne Kennung: D/110/2026 - zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa części do pojazdów wojskowych - zadanie nr 9
Interne Kennung: D/110/2026 - zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa części do pojazdów wojskowych - zadanie nr 10
Interne Kennung: D/110/2026 - zadanie nr 10