See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi sprzątania terenów zewnętrznych położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Nowolipki, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania terenów zewnętrznych położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Nowolipki, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy, będących integralną częścią SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy. Zamawiający wymaga aby Wykonawca: • świadczył usługę sprzątania minimum 19 osobami zatrudnionymi w ramach maksymalnie 9,5 etatów. • dysponował dwoma osobami pełniącymi funkcję koordynatora prac. • posiadał polisę odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 1 422 000,00 zł przez cały okres trwania umowy. W przypadku uzyskania zamówienia na więcej niż jedną część zamówienia dotyczącą usługi sprzątania terenów zewnętrznych (TZOM Koło, i/lub TZOM Młynów, i/lub TZOM Nowolipki, i/lub TZOM Ogrodowa), Wykonawca nie może wykazać tych samych osób zatrudnionych do realizacji umowy dla różnych części zamówienia. Wykonawca w ramach obowiązków: • w przypadku wystąpienia nagłych zdarzeń powodujących konieczność uprzątnięcia powierzchni, rozpocznie realizację zadań w terminie/czasie zaoferowanym w ofercie (patrz rozdział XX pkt 1 SWZ). • zapewni stawiennictwo koordynatorów prac (koordynator A i B), w celu przeprowadzenia kontroli terenów, w liczbie zaoferowanej w ofercie (patrz rozdział XX pkt 1 SWZ). Kontrola będzie przeprowadzana w różne dni tygodnia. W ramach jednej kontroli Zamawiający ma prawo przeprowadzić kontrolę jednej lub kilku powierzchni i obszarów.
Vorherige Bekanntmachung: 268350-2026
Interne Kennung: ZP.26.52.2026.AF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi sprzątania terenów zewnętrznych położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Nowolipki, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.