2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa fabrycznie nowej prasy hydraulicznej ( balującej ) w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowej prasy hydraulicznej w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu przez Zamawiającego po zakończeniu umowy leasingu. 2. Wymagania dotyczące leasingu zawarte zostały w rozdz. III pkt 2 SWZ Opisu przedmiotu zamówienia. 3. Parametry techniczne przedmiotu zamówienia zawarte zostały w rozdz. III pkt 3 SWZ Opisu przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: NO-223/V/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996200 Schlammpressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück