2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace SŠAI – pořízení a instalace AVT a IT
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky IT a AV techniky, včetně montáže, instalace a dopravy do 11 odborných učeben pro výchovu a vzdělávání na Střední škole automobilní, informatiky a Gymnázium v rozsahu stanoveném závazným vzorem smlouvy a jejími přílohami.
Interne Kennung: 003/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní režim Otevřené řízení Veřejná zakázka na dodávky
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 30231300 Bildschirme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer