530469-2026 - Ergebnis
Rumänien – Archivierung – Servicii de prelucrare arhivistică a documentelor create de către structurile Agenției Naționale de Administrare Fiscală - aparat propriu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de prelucrare arhivistică a documentelor create de către structurile Agenției Naționale de Administrare Fiscală - aparat propriu
Beschreibung: Servicii de prelucrare arhivistică a documentelor create de către structurile Agenției Naționale de Administrare Fiscală - aparat propriu Termenul pentru solicitarea de clarificări: până în a 18-a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Termenul în care Autoritatea contractantă va răspunde la clarificări: a 11-a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor/candidaturilor;
Interne Kennung: 16031712/2024/27
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79995100 Archivierung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: - Pentru o cantitate minimă de 15.000 de unități arhivistice, valoare minimă estimată a acordului-cadru este de 840.000,00 lei fără TVA. - Pentru o cantitate maximă de 70.000 de unități arhivistice, valoare maximă estimată a acordului-cadru este de 3.920.000,00 lei fără TVA. - Pentru o cantitate minimă de 5.000 de unități arhivistice, valoare estimată pentru cel mai mic contract subsecvent este de 280.000,00 lei fără TVA. - Pentru o cantitate maximă de 10.000 de unități arhivistice, valoare estimată pentru cel mai mare contract subsecvent este de 560.000,00 lei fără TVA.
Interne Kennung: 1