See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren, implementeren, onderhoud en ondersteuning van Toepassingssoftware Burgerzaken.
Beschreibung: Het stadsbestuur van Lommel wenst over te gaan tot de aankoop van een geïntegreerde toepassingssoftware voor team burgerzaken, die toelaat om de volledige dossierverwerking (opbouw, beheer, afhandeling, met inachtname van de huidige wetgeving en alle toekomstige wijzigingen) digitaal te laten verlopen om de efficiënte, vlotte en kwalitatieve werking van team burgerzaken te blijven waarborgen. Hierbij spitsen we ons toe op de volgende toepassingssoftwaremodules: • module bevolking • module burgerlijke stand (met inbegrip van het digitaal overlijdensplatform eLys) • module vreemdelingen • module digitale woonstcontrole De opdracht betreft het leveren, installeren en gebruiksklaar maken van een gebruiksvriendelijk softwareprogramma, waarin alle dossiers van team burgerzaken geïntegreerd kunnen worden, opdat team burgerzaken een kwalitatieve en efficiënte dienstverlening zou kunnen blijven waarborgen. Daarnaast wenst het stadsbestuur van Lommel over te gaan tot de integratie met de MAGDA-documentendienst en de aankoop van een e-loket. De licenties dienen te worden toegekend voor 43 medewerkers, waarvan 20 met een volledige toegang, 15 exclusief tot bevolking en 8 voor het college van burgemeester en schepenen in het kader van de ondertekening van dabs aktes.
Interne Kennung: PPP04A-3018/5279/2025026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Leveren, implementeren, onderhoud en ondersteuning van Toepassingssoftware Burgerzaken.
Interne Kennung: 2025026_1
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Post 32 [Toegestane optie] Elektronische overhandiging van verklaring van wettelijke samenwoning en verklaring van beëindiging van wettelijke samenwoning: Op basis van het KB van 12 augustus 2024 tot bepaling van de voorwaarden verbonden aan de elektronische overhandiging van de verklaring van wettelijke samenwoning en de verklaring van beëindiging van wettelijke samenwoning, en tot wijziging van het koninklijk besluit van 21 december 2022 tot bepaling van de voorwaarden verbonden aan elektronische aangiften inzake burgerlijke stand dat op 19 september 2024 in werking trad, biedt de softwaretoepassing de stad Lommel de mogelijkheid om elektronisch een verklaring van wettelijke samenwoning af te leggen, onder de volgende voorwaarden: • de gemeente dient gebruik te maken van een beveiligd informaticaplatform • de personen die een wettelijke samenwoning willen afsluiten identificeren zich met een systeem voor elektronische identificatie dat voldoet aan de voorwaarden van art. 9 van de wet van 18 juli 2017 inzake de elektronische identificatie zoals bijvoorbeeld de elektronische identiteitskaart, de elektronische vreemdelingenkaart of itsme. • de verklaring dient door beide partijen met een gekwalificeerde elektronische handtekening overeenkomstig art. 9 van de wet van 18 juli 2017 inzake de elektronische identificatie te worden ondertekend (dus een handtekening gezet met de elektronische identiteitskaart of elektronische vreemdelingenkaart) • de voor te leggen documenten kunnen elektronisch worden voorgelegd via het beveiligd informaticaplatform, maar de originele documenten moeten vervolgens worden overgezonden aan de bevoegde ambtenaar van de burgerlijke stand. • de ambtenaar van de burgerlijke stand kan steeds vragen dat de partij(en) in persoon voor hem verschijnt of verschijnen en kan daarbij een termijn opleggen. Bij de verklaring tot beëindiging van de wettelijke samenwoning gelden dezelfde voorwaarden, met een nuancering voor wat de eenzijdige verklaring tot beëindiging van de wettelijke samenwoning betreft (wanneer dus slechts één van de partners de beëindiging aanvraagt) en de mogelijkheid om de beëindiging te doen door een volmachthouder: Eenzijdige verklaring: • enkel de partij die eenzijdig wil beëindigen moet zich identificeren met een systeem voor elektronische identificatie dat voldoet aan de voorwaarden van art. 9 van de wet van 18 juli 2017 inzake de elektronische identificatie zoals bijvoorbeeld de elektronische identiteitskaart, de elektronische vreemdelingenkaart of itsme • enkel de partij die eenzijdig wil beëindigen dient de verklaring met een gekwalificeerde elektronische handtekening overeenkomstig art. 9 van de wet van 18 juli 2017 inzake de elektronische identificatie te ondertekenen (dus een handtekening gezet met de elektronische identiteitskaart of elektronische vreemdelingenkaart) • de partij die de eenzijdige verklaring elektronisch doet, moet eerst de kosten van betekening en kennisgeving betalen alvorens de ambtenaar van de burgerlijke stand de andere partij op de hoogte stelt van de beëindiging. Bij verklaring tot beëindiging door een volmachthouder in naam van beide partijen of één partij: • de volmachthouder moet zich op dezelfde manier aanmelden als hierboven beschreven (elektronische identiteitskaart, elektronische vreemdelingenkaart of itsme) • de volmachthouder moet via het beveiligd informaticaplatform het rijksregisternummer van de partij / partijen zenden aan de ambtenaar van de burgerlijke stand. Indien de partijen niet ingeschreven zijn, geeft de volmachthouder de naam, voornaam, geboortedatum en de geboorteplaats door. • de volmachthouder voegt de bijzondere en authentieke volmacht elektronisch toe, maar maakt achteraf het originele document nog over aan de ambtenaar van de burgerlijke stand. Van zodra de ambtenaar van de burgerlijke stand de verklaring én originele documenten heeft ontvangen, stuurt deze via de software een elektronisch ontvangstbewijs terug. - Post 33 [Toegestane optie] Integratie MAGDA documentendienst - Post 34 [Toegestane optie] E-loket - Post 35 [Toegestane optie] Module Begraafplaatsbeheer)