2. Verfahren
Verfahren
Titel: KMP Świnoujście – budowa nowej siedziby
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu wraz z budynkami towarzyszącymi (budynek administracyjny, budynek dla przewodników psów policyjnych wraz z zapleczem i wybiegiem, budynek garażowy ze strzelnicą, zespół wiat na samochody, obiekt na agregat prądotwórczy i śmietnik) oraz masztem antenowym na dachu budynku o wys. 32 m. Zakładane parametry projektowanego budynku administracyjnego: - wysokość: 11,87 m, - powierzchnia zabudowy: 1 034,65 m², - powierzchnia użytkowa: 3 063,76 m2, - ilość kondygnacji: 3. Zakładane parametry projektowanego budynku dla przewodników psów wraz z zapleczem: - wysokość: 4,15 m, - powierzchnia użytkowa (bez wybiegu): 147,37 m2, - ilość kondygnacji: 1. Zakładane parametry projektowanego budynku dla budynku garażowego ze strzelnicą: - wysokość: 5,75 m, - powierzchnia użytkowa: 735,27 m2, - ilość kondygnacji: 1. a) instalacja fotowoltaiczna zlokalizowana na terenie działki o mocy ~100kWp, b) instalacja pomp ciepła typu powietrze-woda, c) turbina wiatrowa – 1szt., d) zagospodarowanie terenu: - powierzchnia utwardzona (drogi wew., miejsca parkingowe, chodniki): 3 878,55 m², - powierzchnia terenu biologicznie czynnego: 5 176,43m2, Wykonanie robót budowlanych obejmujących zagospodarowanie terenu, w tym m.in.: - przyłącza: wodociągowe, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, elektryczna, kanalizacji teletechnicznej, - zewnętrzne instalacje na terenie działki Inwestora: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, elektryczna, kanalizacji teletechnicznej, - drogi dojazdowe, miejsca parkingowe, chodniki, - ogrodzenie z bramami przesuwnymi i furtkami o wysokości 2,00-2,20 m, długość łączna: ok. 428,83 m, - szlabany, - miejsce składowania i segregacji odpadów stałych. Zamawiający wymaga, aby roboty budowlane wykonane były z nowych materiałów o parametrach określonych w szczegółowych specyfikacjach technicznych dla wszystkich branż. Szczegółowy opis i zakres prac zawarty jest w dokumentacji stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ. 2. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: ZZ-2380-88/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45216000 Bauarbeiten an Gebäuden für öffentliche Einrichtungen oder für Not- und Rettungsdienste und an Militärgebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 31121340 Windkraftwerkpark, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45312200 Installation von Einbruchmeldeanlagen, 45312330 Installation von Rundfunkantennen, 45314100 Installation von Telefonzentralen, 32410000 Lokales Netz, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0002