2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup stavebního materiálu pro opravu chodníků, uličních vpustí, dešťové kanalizace, opěrných zídek a schodišť II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému (DNS) na dodávky stavebního materiálu pro opravu chodníků, uličních vpustí, dešťové kanalizace, opěrných zídek a schodišť. DNS je rozdělen do kategorií A až C. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v jednotlivých kategoriích DNS jsou dodávky výrobků pod CPV kódy uvedenými v jednotlivých kategoriích DNS nebo pod CPV kódy, které jsou těmto CPV kódům podřízeny.
Interne Kennung: VZ/2021/DNS/3
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44114200 Betonerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Betonové výrobky pro opravu chodníků a studená asfaltová směs
Beschreibung: Předmětem dodávek jsou stavební materiály pro opravu chodníků, např.: betonová dlažba, betonová palisáda, panely, tvárnice, přídlažba, dlažba vegetační, obrubník, obrubník silniční, obrubník kasselský, deska PZD, pod CPV kódem: 44114200-4 Betonové výrobky nebo pod CPV kódy, které jsou výše uvedenému CPV kódu podřízeny. Dále je předmětem dodávek studená obalovaná asfaltová směs, CPV kód 44113700-2 Materiály pro opravu silnic.
Interne Kennung: A
Haupteinstufung (cpv): 44113700 Material zur Ausbesserung von Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44114200 Betonerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Výrobky pro opravu opěrných zídek a schodišť
Beschreibung: Předmětem dodávek jsou stavební materiály pro opravu opěrných zídek a schodišť, např.: cementový potěr, zdicí malta, lepidlo cementové, geotextílie, fólie nopová, kari síť, pod CPV kódy: 44111800-9 Malta - stavebnictví 4433 Tyče, pruty, dráty a profily užívané ve stavebnictví 44132 Stokové komponenty 4417 Desky, listy, pásy a fólie související se stavebními materiály nebo pod CPV kódy, které jsou výše uvedeným CPV kódům podřízeny.
Interne Kennung: C
Haupteinstufung (cpv): 44111800 Mörtel (Baumörtel)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44330000 Stangen, Stäbe, Draht und Profile für den Einsatz im Bau, 44132000 Durchlasselemente, 44170000 Zu Baustoffen gehörige Platten, Bleche, Streifen und Folien