530499-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego do Szpitala Praskiego Sp. z o.o. p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego do Szpitala Praskiego Sp. z o.o. p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie.
BeschreibungDostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego do Szpitala Praskiego Sp. z o.o. p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie.
Interne KennungZP.58.KP.2026 - Produkty lecznicze
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung, 33692500 Injizierbare Lösungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Środek kontrastowy Iohexol
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia opisane są w załącznikach do SWZ: Formularz asortymentowo-cenowy – Opisy Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr 2 do SWZ, stanowi integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularza ofertowego)
Interne KennungCzęść 1 - Środek kontrastowy Iohexol
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Środek kontrastowy Iopromide
Interne KennungCzęść 2 - Środek kontrastowy Iopromide
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Środek kontrastowy Iomeprol
Interne KennungCzęść 3 - Środek kontrastowy Iomeprol
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Środek kontrastowy Ioversol
Interne KennungCzęść 4 - Środek kontrastowy Ioversol
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Środek kontrastowy Iodiksanolum
Interne KennungCzęść 5 - Środek kontrastowy Iodiksanolum
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - Fondaparinux
Interne KennungCzęść 6 - Fondaparinux
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 - Antykoagulanty
Interne KennungCzęść 7 - Antykoagulanty
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 - Ampułki I
Interne KennungCzęść 8 - Ampułki I
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 - Ampułki różne I
Interne KennungCzęść 9 - Ampułki różne I
LosLOT-0010
TitelCzęść 10 - Ampułki II
Interne KennungCzęść 10 - Ampułki II
LosLOT-0011
TitelCzęść 11 - Ampułki III
Interne KennungCzęść 11 - Ampułki III
LosLOT-0012
TitelCzęść 12 - Produkty lecznicze I
Interne KennungCzęść 12 - Produkty lecznicze I
LosLOT-0013
TitelCzęść 13 - Produkty lecznicze II
Interne KennungCzęść 13 - Produkty lecznicze II
LosLOT-0014
TitelCzęść 14 - Ampułki IV
Interne KennungCzęść 14 - Ampułki IV
LosLOT-0015
TitelCzęść 15 - Metamizol, Norepinephrine i inne ampułki
Interne KennungCzęść 15 - Metamizol, Norepinephrine i inne ampułki
LosLOT-0016
TitelCzęść 16 - Toksyna Botulinowa
Interne KennungCzęść 16 - Toksyna Botulinowa
LosLOT-0017
TitelCzęść 17 - Produkty lecznicze III
Interne KennungCzęść 17 - Produkty lecznicze III
LosLOT-0018
TitelCzęść 18 - Tabletki I
Interne KennungCzęść 18 - Tabletki I
LosLOT-0019
TitelCzęść 19 - Narkotyki i Psychotropy
Interne KennungCzęść 19 - Narkotyki i Psychotropy
LosLOT-0020
TitelCzęść 20 - Narkotyki i Psychotropy I
Interne KennungCzęść 20 - Narkotyki i Psychotropy I
LosLOT-0021
TitelCzęść 21 - Anestetyki I
Interne KennungCzęść 21 - Anestetyki I
LosLOT-0022
TitelCzęść 22 - Anestetyki II i przeciwbólowe ampułki i fiolki
Interne KennungCzęść 22 - Anestetyki II i przeciwbólowe ampułki i fiolki
LosLOT-0023
TitelCzęść 23 - Anestetyki III
Interne KennungCzęść 23 - Anestetyki III
LosLOT-0024
TitelCzęść 24 - Tabletki II
Interne KennungCzęść 24 - Tabletki II
LosLOT-0025
TitelCzęść 25 - Leki wziewne
Interne KennungCzęść 25 - Leki wziewne
LosLOT-0026
TitelCzęść 26 - Różne postacie leków wewnętrznych i zewnętrznych
Interne KennungCzęść 26 - Różne postacie leków wewnętrznych i zewnętrznych
LosLOT-0027
TitelCzęść 27 - Preparat przeczyszczający
Interne KennungCzęść 27 - Preparat przeczyszczający
LosLOT-0028
TitelCzęść 28- Epoetyna beta
Interne KennungCzęść 28- Epoetyna beta
LosLOT-0029
TitelCzęść 29 - Mleka
Interne KennungCzęść 29 - Mleka
LosLOT-0030
TitelCzęść 30 - Substancje recepturowe
Interne KennungCzęść 30 - Substancje recepturowe
LosLOT-0031
TitelCzęść 31 - Środki pomocnicze i opakowania do receptury
Interne KennungCzęść 31 - Środki pomocnicze i opakowania do receptury
LosLOT-0032
TitelCzęść 32 - Cytrynian trisodowy do zabezpieczenia cewników
Interne KennungCzęść 32 - Cytrynian trisodowy do zabezpieczenia cewników
LosLOT-0033
TitelCzęść 33 - Tabletki III
Interne KennungCzęść 33 - Tabletki III
LosLOT-0034
TitelCzęść 34 - Tabletki IV
Interne KennungCzęść 34 - Tabletki IV
LosLOT-0035
TitelCzęść 35 - Ampułki różne i insuliny
Interne KennungCzęść 35 - Ampułki różne i insuliny
LosLOT-0036
TitelCzęść 36 - Drotaverinum inj.
Interne KennungCzęść 36 - Drotaverinum inj.
LosLOT-0037
TitelCzęść 37 - Argipresinum inj.
Interne KennungCzęść 37 - Argipresinum inj.
LosLOT-0038
TitelCzęść 38 - Eptacog alfa
Interne KennungCzęść 38 - Eptacog alfa
LosLOT-0039
TitelCzęść 39 - Ludzki kompleks protrombiny
Interne KennungCzęść 39 - Ludzki kompleks protrombiny
LosLOT-0040
TitelCzęść 40 - Ferrum in amp.
Interne KennungCzęść 40 - Ferrum in amp.
LosLOT-0041
TitelCzęść 41 - Ferrum in amp. Stacja Dializ
Interne KennungCzęść 41 - Ferrum in amp. Stacja Dializ
LosLOT-0042
TitelCzęść 42 - Thiopental (czasowe dopuszczenie)
Interne KennungCzęść 42 - Thiopental (czasowe dopuszczenie)
LosLOT-0043
TitelCzęść 43 - Epoetyna Alfa
Interne KennungCzęść 43 - Epoetyna Alfa
LosLOT-0044
TitelCzęść 44 - Immunoglobuliny 1
Interne KennungCzęść 44 - Immunoglobuliny 1
LosLOT-0045
TitelCzęść 45 - Immunoglobuliny 2
Interne KennungCzęść 45 - Immunoglobuliny 2
LosLOT-0046
TitelCzęść 46 - BCG Vaccine
Interne KennungCzęść 46 - BCG Vaccine
LosLOT-0047
TitelCzęść 47 - Omeprazolum oraz inne produkty w postaci injekcji
Interne KennungCzęść 47 - Omeprazolum oraz inne produkty w postaci injekcji
LosLOT-0048
TitelCzęść 48 - Tranexamic acid
Interne KennungCzęść 48 - Tranexamic acid
LosLOT-0049
TitelCzęść 49 - Leki różne
Interne KennungCzęść 49 - Leki różne
LosLOT-0050
TitelCzęść 50 - Szczepionka przeciw HPV
Interne KennungCzęść 50 - Szczepionka przeciw HPV
LosLOT-0051
TitelCzęść 51 - Matryca hemostatyczna produkt leczniczy
Interne KennungCzęść 51 - Matryca hemostatyczna produkt leczniczy
LosLOT-0052
TitelCzęść 52 - Midazolam rozp. w j. ustanej ( mz skład z.p. wstrz.)
Interne KennungCzęść 52 - Midazolam rozp. w j. ustanej ( mz skład z.p. wstrz.)
LosLOT-0053
TitelCzęść 53 - Fidaksomycyna
Interne KennungCzęść 53 - Fidaksomycyna
LosLOT-0054
TitelCzęść 54 - Antybiotyki inj. 2
Interne KennungCzęść 54 - Antybiotyki inj. 2
LosLOT-0055
TitelCzęść 55 - Antybiotyki , tabletki, granulaty
Interne KennungCzęść 55 - Antybiotyki , tabletki, granulaty
LosLOT-0056
TitelCzęść 56 - Część 56 - Antybiotyki inj. 3
Interne KennungCzęść 56 - Antybiotyki inj. 3
LosLOT-0057
TitelCzęść 57 - Antybiotyki inj.4 (Vancomycinum)
Interne KennungCzęść 57 - Antybiotyki inj.4 (Vancomycinum)
LosLOT-0058
TitelCzęść 58 - Antybiotyki inj.5
Interne KennungCzęść 58 - Antybiotyki inj.5
LosLOT-0059
TitelCzęść 59 - Antybiotyki inj.6 (Cefepime)
Interne KennungCzęść 59 - Antybiotyki inj.6 (Cefepime)
LosLOT-0060
TitelCzęść 60 - Antybiotyki inj.8
Interne KennungCzęść 60 - Antybiotyki inj.8
LosLOT-0061
TitelCzęść 61 - Aztreonam inj.
Interne KennungCzęść 61 - Aztreonam inj.
LosLOT-0062
TitelCzęść 62 - Antybiotyki inj.10
Interne KennungCzęść 62 - Antybiotyki inj.10
LosLOT-0063
TitelCzęść 63 - Antybiotyki inj.13
Interne KennungCzęść 63 - Antybiotyki inj.13
LosLOT-0064
TitelCzęść 64 - Antybiotyki inj. 14 ( Imipenemum i Meropenemum)
Interne KennungCzęść 64 - Antybiotyki inj. 14 ( Imipenemum i Meropenemum)
LosLOT-0065
TitelCzęść 65 - Antybiotyki inj.16 (Piperacyllinum z Tazobactamem)
Interne KennungCzęść 65 - Antybiotyki inj.16 (Piperacyllinum z Tazobactamem)
LosLOT-0066
TitelCzęść 66 - Tobramycynum inj
Interne KennungCzęść 66 - Tobramycynum inj
LosLOT-0067
TitelCzęść 67 - Tobramycinum do nebulizacji
Interne KennungCzęść 67 - Tobramycinum do nebulizacji
LosLOT-0068
TitelCzęść 68 - Fosfomycynum inj
Interne KennungCzęść 68 - Fosfomycynum inj
LosLOT-0069
TitelCzęść 69 - Aciclovirum inj.
Interne KennungCzęść 69 - Aciclovirum inj.
LosLOT-0070
TitelCzęść 70 - Voriconazolum tbl.
Interne KennungCzęść 70 - Voriconazolum tbl.
LosLOT-0071
TitelCzęść 71 - Ceftazydym z Avibactamem
Interne KennungCzęść 71 - Ceftazydym z Avibactamem
LosLOT-0072
TitelCzęść 72 - Płyny infuzyjne I
Interne KennungCzęść 72 - Płyny infuzyjne I
LosLOT-0073
TitelCzęść 73 - Żywienie pozajelitowe i płynoterapia
Interne KennungCzęść 73 - Żywienie pozajelitowe i płynoterapia
LosLOT-0074
TitelCzęść 74 - Żywienie pozajelitowe
Interne KennungCzęść 74 - Żywienie pozajelitowe
LosLOT-0075
TitelCzęść 75 - Żywienie dojelitowe specjalistyczne I
Interne KennungCzęść 75 - Żywienie dojelitowe specjalistyczne I
LosLOT-0076
TitelCzęść 76 - Żywienie dojelitowe
Interne KennungCzęść 76 - Żywienie dojelitowe
LosLOT-0077
TitelCzęść 77 - Żywienie doustne i dojelitowe specjalistyczne II
Interne KennungCzęść 77 - Żywienie doustne i dojelitowe specjalistyczne II
LosLOT-0078
TitelCzęść 78 - Doustne FSMP
Interne KennungCzęść 78 - Doustne FSMP
LosLOT-0079
TitelCzęść 79 - Witaminy i dodatki do żywienia pozajelitowego
Interne KennungCzęść 79 - Witaminy i dodatki do żywienia pozajelitowego
LosLOT-0080
TitelCzęść 80 - Płyny do hemofiltracji kompatybilne z Prismaflex
Interne KennungCzęść 80 - Płyny do hemofiltracji kompatybilne z Prismaflex
LosLOT-0081
TitelCzęść 81 - Albuminy
Interne KennungCzęść 81 - Albuminy
LosLOT-0082
TitelCzęść 82 - Cynakalcet
Interne KennungCzęść 82 - Cynakalcet
LosLOT-0083
TitelCzęść 83 - Darbepoetyna alfa
Interne KennungCzęść 83 - Darbepoetyna alfa
LosLOT-0084
TitelCzęść 84 - Parycalcytol
Interne KennungCzęść 84 - Parycalcytol