2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme drankenautomaten
Beschreibung: De Politie is voornemens om in oktober 2026 de Europese aanbesteding Warme drankenautomaten te publiceren. De Politie wil de in deze opdracht uitgevraagde dienstverlening zo goed mogelijk laten aansluiten op de dienstverlening die aanbieders kunnen leveren. Om deze reden legt de Politie de concept versies van zowel de Inschrijvingsleidraad als het Programma van Eisen middels deze marktconsultatie voor aan de markt. Wij benadrukken dat de informatie die bij deze marktconsultatie is verstrekt geen onderdeel hoeft uit te maken van de (nog volgende) aanbesteding en u er dus ook geen rechten aan kan ontlenen. Verkregen inzichten uit de marktconsultatie gebruiken we in de voorbereiding van een eventuele aanbesteding en de daarbij te ontwikkelen aanbestedingsdocumenten. Wij behouden ons het recht voor om deze inzichten niet, of niet volledig, te gebruiken. De opzet en de wijze waarop u kan deelnemen Als u een bijdrage wilt leveren aan deze marktconsultatie verzoeken wij u vriendelijk om uw reactie in te dienen via dit portaal. De uiterste inleverdatum/-tijdstip staat vermeld in de planning. Na de genoemde datum en tijdstip is het niet meer mogelijk om de vragenlijst in te dienen. Beoogde planning na marktconsultatie Vooralsnog is de beoogde planning om de aanbesteding in oktober 2026 te publiceren via dit portaal. De uiterste datum voor het indienen van een inschrijving is naar verwachting in december 2026. Na verwerking van de ontvangen feedback zal de definitieve aanbesteding volgens de geldende aanbestedingsregels worden gepubliceerd.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51542200 Installation von Maschinen zur Getränkeverarbeitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 42968100 Getränkeautomaten