See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków i płynów infuzyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa leków i płynów infuzyjnych: PAKIET 1 – Produkty lecznicze różne, PAKIET 2 – Produkty lecznicze różne, PAKIET 3 – Produkty lecznicze różne, PAKIET 4 – Metamizole, PAKIET 5 – Produkty lecznicze różne, PAKIET 6 – Produkty lecznicze różne, PAKIET 7 – Surowce farmaceutyczne, PAKIET 8 –Produkty lecznicze różne, PAKIET 9 – Leki psychotropowe, PAKIET 10 – Leki odurzające, PAKIET 11 – Leki antybakteryjne: antybiotyki; chinolony; preparaty p/wirusowe; p/grzybiczne, PAKIET 12 – Produkty lecznicze różne, PAKIET 13 – Immunoglobuliny, albuminy, PAKIET 14– Produkty lecznicze różne, PAKIET 15 – Anestezjologiczny środek znieczulający, PAKIET 16 – Antybiotyki, PAKIET 17 – Immunoglobulina- anty-D, PAKIET 18 – Produkty lecznicze różne, PAKIET 19 – Leki antybakteryjne i kortykosteroidy, PAKIET 20 – Produkty lecznicze różne, PAKIET 21 – Antybiotyki, PAKIET 22 – Produkty lecznicze różne, PAKIET 23 – Produkty lecznicze różne, PAKIET 24 – Produkty lecznicze różne, PAKIET 25 – Produkty lecznicze różne, PAKIET 26– Produkty lecznicze różne, PAKIET 27 – Preparaty do żywienia dojelitowego i doustnego, PAKIET 28 – Insuliny ludzkie i insulina lispro, PAKIET 29 – Preparaty do żywienia pozajelitowego, PAKIET 30 – Preparaty do żywienia pozajelitowego, PAKIET 31 – Mleka, odżywki, smoczki, PAKIET 32 – Alkohol etylowy (skażony), PAKIET 33 – Płyny infuzyjne, PAKIET 34 – Płyny infuzyjne i irygacyjne, PAKIET 35 – Surowice i szczepionki, PAKIET 36 –Produkty lecznicze różne, PAKIET 37 – Produkty lecznicze różne, PAKIET 38 – Produkty do żywienia dojelitowego, PAKIET 39 – Produkty lecznicze różne, PAKIET 40 – Antybiotyki, PAKIET 41 – Produkty lecznicze różne, PAKIET 42 – Insuliny ludzkie i analogowe, PAKIET 43 – Produkty lecznicze różne, PAKIET 44 –Produkty lecznicze różne, PAKIET 45 – Podłoża maściowe i surowice do receptury. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego, określono w Formularzu cenowym – Załącznik nr 1, będących integralną częścią SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 285726-2025
Interne Kennung: ZP/19/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10 – Leki odurzające,
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego, określono w Formularzu cenowym – Załącznik nr 1, będących integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12 – Produkty lecznicze różne,
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16 – Antybiotyki
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET 18 – Produkty lecznicze różne,
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET 19 – Leki antybakteryjne i kortykosteroidy,
Los: LOT-0029
Titel: PAKIET 29 – Preparaty do żywienia pozajelitowego,
Los: LOT-0033
Titel: PAKIET 33 – Płyny infuzyjne,
Los: LOT-0035
Titel: PAKIET 35 – Surowice i szczepionki,
Los: LOT-0036
Titel: PAKIET 36 –Produkty lecznicze różne,
Los: LOT-0038
Titel: PAKIET 38 – Produkty do żywienia dojelitowego