See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LICITATIE REACTIVI
Beschreibung: Reactivi de laborator LOT 1. REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL EUROLYSER SMART 700/340 LOT 2. REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL DE COAGULARE XL1000i LOT 3. REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL DE IONI EASY LYTE LOT 4. PACHET TESTE RAPIDE LOT 5. REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL AUTOMAT BIOCHIMIE Beckman Coulter DxC 700 AU LOT 6. REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL AUTOMAT DE IMUNOLOGIE Beckman Coulter ACCESS 2 LOT 7. REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL AUTOMAT DE ELECTROFOREZA SEBIA MINICAP FLEX-PIERCING LOT 8. REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL DE HEMATOLOGIE Beckman Coulter DxH 690T LOT 9. REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL AUTOMAT DE URINI URIT 1680 LOT 10. REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL AUTOMAT DL96-A LOT 11. REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL AUTOMAT SMART MS 5020 termen de raspuns la solicitarile de clarificari -10 zile inainte de data depunerii ofertelor
Interne Kennung: 3724415/PAAP/02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: -REACTIVI COMAPTIBILI CU ANALIZOR EUROLYSER SMART 700/340
Beschreibung: CONFORM CAIET DE SARCINI
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: -REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR DE COAGULARE XL 1000i
Beschreibung: Conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: -REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR DE IONI EASY LYTE
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: -PACHET TESTE RAPIDE
Beschreibung: conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL AUTOMAT BIOCHIMIE BECKMAN COULTER DXC 700AU
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: -REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL AUTOMAT DE IMUNOLOGIE BECKMAN COULTER ACCES 2
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: -REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR AUTOMAT DE ELECTROFOREZA SEBIA MINICAP FLEX PIERSING
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: -REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR DE HEMATOLOGIE BECKMAN COULTER DXH 690T
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: -REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR AUTOMAT DE URINI URIT 1680
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: -REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR AUTOMAT DL 96-A
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: -REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR AUTOMAT SMART MS 5020
Interne Kennung: 11